Strony

21 kwietnia 2013

zbieranie materiałów

Na wstępie chciałabym serdecznie podziękować Wam za życzenia i wszelkie miłe słowa, którymi obdarowałyście mnie w pierwszym poście. Daje mi to ogromną siłę i motywację! Cieszę się, że chociaż mnie nie znacie, chcecie zobaczyć rzeczy, które stworzyłam. Cały czas pracuję nad nimi, ale proszę Was jeszcze o uzbrojenie się w cierpliwość, bo aktualnie mam sporo na głowie, więc i mało wolnego czasu. Co prawda, zrobiłam już dwie zakładki i jedno pudełeczko, ale pomyślałam, że jeszcze chwilę poczekam z pokazywaniem ich, a w tym czasie dorobię coś jeszcze. Cały czas zbieram i kupuję (wraz z niezastąpionym Narzeczonym! :)) wszelkie cuda, które mogą przydać się do decoupage czy scrapbookingu. Dzisiaj pokażę Wam niewielką część tego, co udało mi się nabyć w ostatnim czasie:
 

Serwetki, papiery, koraliki, scrapy, drewniane szkatułki, kokardki i wiele, wiele innych wspaniałości, których nie uwieczniłam na zdjęciu. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się stworzyć coś, co będzie nadawało się do pokazania Wam! A tymczasem życzcie mi weny, bo chwilowo uciekła... :)

14 kwietnia 2013

początek

To mój pierwszy post na nowym blogu, na którym będę dzieliła się z Wami moimi pracami. Dopiero zaczynam przygodę z handmade, dlatego moje pierwsze prace nie będą zachwycające, jednak mam nadzieję, że w końcu wyrobię się i zacznę tworzyć naprawdę interesujące rzeczy. Aktualnie jestem na etapie kompletowania wszystkich niezbędnych materiałów do decoupage, a za jakiś czas chciałabym zabrać się również za scrapbooking, filcowanie, quilling i inne cudowności. Poza tym, szukam inspiracji, a Wasze blogi są do tego idealne! Proszę, życzcie mi szczęścia i wytrwałości, a do tego wiary w to, że mogę być w tym dobra. 

Pozdrawiam ciepło,
Sylwia