Strony

26 czerwca 2013

misiowe pudełko

Jestem już po sesji, przede mną jeszcze obrona pracy dyplomowej, ale mam nadzieję, że już pójdzie z górki... Wierzę, że teraz będę miała więcej czasu na tworzenie prac, którymi pochwalę się dla Was. 
Na razie mogę pokazać jedynie jedno pudełko będące moim pierwszym dziełem. Daleko mu do doskonałości, ale na pewno kolejne będą coraz lepsze. Na te pudełeczko napaliła się moja siostra, więc pewnie zostanie nowym nabywcą przesłodkiego misia, na którego widok usta same układają się w uśmiech. :)

1 czerwca 2013

inspiracje #1

Kochani, zdaję sobie sprawę z tego, że dopiero co założyłam bloga, a jest już na nim zastój - wybaczcie, jednak aktualnie w moim życiu dzieje się tyle, że nie mam czasu na zajmowanie się decoupage i scrapbookingiem. Powodów jest kilka, jednak żaden nie nastraja zbyt optymistycznie, dlatego proszę Was o jeszcze trochę cierpliwości, ponieważ czerwiec minie mi pod znakiem ogromu egzaminów, a do tego na początku lipca będę miała obronę pracy dyplomowej, dlatego aktualnie mój wolny czas muszę przeznaczyć na naukę. Jednak obiecuję, że kiedy tylko minie te całe zawirowanie, wrócę do Was z moimi małymi dziełami, abyście mogli obejrzeć to, co udało mi się stworzyć.

A teraz, aby na blogu nie było zbyt pusto, podzielę się z Wami wspaniałościami, które mogą posłużyć za inspirację. 

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony stylowi.pl