Strony

23 września 2013

zakładki w kwiatki

Dzisiaj pokażę Wam dwie zakładki, które zapragnęła mieć Justynka. Wcześniej widziała zakładkę z niebieskimi kwiatkami i przypadła jej do gustu, a czerwone maki lubi jej mama, której Justyna chce zrobić prezent. Jutro lub pojutrze zakładki zostaną wysłane - mam nadzieję, że nowe właścicielki będą zadowolone. :)
Jedna strona:

 Druga strona:

Jedna strona:

Druga strona:

Zakładkę w maki zgłaszam do wyzwania:
1. Silesian Craft: zakładkowe wyzwanie


Za trzy dni moje urodziny. Myślałam o zrobieniu sobie jakiegoś prezentu w postaci kartki, notatnika, przepiśnika czy albumu, ale doszłam do wniosku, że raczej takich prezentów nie sprawia się sobie, ale innym. W takim razie zrobię je na najbliższe urodziny kogoś bliskiego, a co do prezentu - jutro lub pojutrze trafi do mnie wymarzony czytnik e-booków. W końcu będę mogła czytać książki elektroniczne. :)

21 września 2013

zielony, żółty i niebieski

Dzisiaj kartka w stylu "w czasie deszczu Sylwia się nudzi". Za oknem szaro, buro i ponuro, więc postanowiłam wnieść w życie trochę kolorów, które pozytywnie nastroją każdego. Trafiłam na interesujące wyzwanie, gdzie kolorami przewodnimi są: zielony, niebieski i żółty. Postawiłam na te barwy, które (o dziwo!) ładnie skomponowały się ze sobą.


Kartkę zgłaszam do wyzwania:
1. Scrapki - wyzwaniowo: challenge #80 green, yellow & blue

Myślę, że zaletą tej kartki jest jej uniwersalność - może być dobrym prezentem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. :)

13 września 2013

kolorowa babeczka

Dzisiaj przyszedł czas na zliftowanie prostej, ale niezwykle uroczej kartki autorstwa Laury Bassen.


Oto moja interpretacja:Nie chciałam, aby kartka była zbyt smutna, więc dodałam do niej kolorowe ciasteczko, a także czarne kropeczki obsypane złotym brokatem. Ponadto, jak widzicie, brzegi zostały wytuszowane na żółto - trochę kolorów i słońca w te deszczowe, pochmurne dni... Ze względu na to, iż babeczka została pomalowana przeze mnie własnoręcznie, zgłaszam ją do wyzwania Projektu Wagi Ciężkiej - w tym tygodniu należy stworzyć jakieś małe dzieło z pokolorowanym elementem.

Kartkę zgłaszam do wyzwań:


11 września 2013

doodlingowa dama

Na Scrapki - wyzwaniowo pojawiło się nowe wyzwanie - należy posłużyć się techniką doodlingu. Bawiłam się w to na studiach i przyznam szczerze, że nie miałam pojęcia, iż te kreskowanie posiada profesjonalną nazwę. Postanowiłam pokazać Wam swoją pracę - pańcia, z której głowy wychodzi mnóstwo twórczych pomysłów... :) Nie ukrywam, że było to dla mnie ogromne wyzwanie, ale bawiłam się przy tym świetnie.


Pracę zgłaszam na wyzwanie: Scrapki-wyzwaniowo: challenge #78 - doodling.

9 września 2013

inspiracje #2

Dziękuję za wszelkie życzenia dotyczące miłego pobytu nad morzem - było świetnie. Czas minął zdecydowanie za szybko... Kiedy nie było mnie w domu, nie robiłam żadnych prac, ale jutro zabieram się za zakładki do książek. Poza tym myślę nad zrobieniem jakiejś karteczki, bo pojawiło się wiele interesujących wyzwań. Na razie umieszczę garść inspiracji znalezionych w internecie. :)


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony stylowi.pl