Strony

18 października 2013

zielono-fioletowy notes

Dzisiaj przyszedł czas na mój pierwszy notes. Wiem, że wiele brakuje mu do doskonałości - sama poprawiłabym już kilka rzeczy, ale mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Notes zrobiony jest ze zwykłego zeszytu z twardą okładką. Na zdjęciach nie widać, ale okładka jest ładnie zagięta do środka, tak jak powinno to wyglądać.

przód notesu
zbliżenie na elementy
kokardka
tył notesu
Notes zrobiony według Madzikowej mapki, która ukazała się w CRAFTfunie


Moja praca bierze udział w wyzwaniu:

9 października 2013

pierwszy layout

Oj, troszkę mnie tutaj nie było... Wybaczcie, ale rozpoczął się nowy rok akademicki, a na mojej uczelni pełno chaosu, zatem nie miałam głowy do robienia czegokolwiek, chociaż nie ukrywam, że bardzo ciągnęło mnie do zrobienia jakiejś kartki bądź czegoś podobnego. Korzystając z wolnego dnia, przysiadłam się do zrobienia swojego pierwszego LO! :) 
Zdaję sobie sprawę z tego, że mój scrap jest skromny i wiele mu brakuje, ale i tak jestem dość zadowolona. Mam jeszcze problemy z zagospodarowaniem przestrzeni na kartce, a także doborem kolorów oraz odpowiednich dodatków, ale przecież praktyka czyni mistrza, prawda? :)

Ten layout nie ma typowych rozmiarów, czyli 30x30cm, ale jest mniejszy (20x20cm). Myślę, że dla osoby początkującej jest to łatwiejsze zadanie. Bazą mojego LO jest papier Poranna Kawa z Magicznej Kartki.

Moja praca bierze udział w wyzwaniu: