Strony

29 listopada 2013

dla miłośniczki kotów

Wybaczcie, że tak mało mnie tutaj, ale mam teraz sporo na głowie, dlatego wpadam tylko od czasu do czasu. Mam nadzieję, że w końcu się to zmieni! :)

Dzisiaj nadszedł czas na zakładkę z kotkiem oraz pięknym i mądrym cytatem:19 listopada 2013

zakładki z sówkami

Dziś przedstawię Wam dwie zakładki do książek stworzone specjalnie dla Kasi, która nie tylko uwielbia czytać, ale lubi również... sówki. :) Mam nadzieję, że ich właścicielka będzie zadowolona, a owe przemiłe zwierzątka umilą Kasi wszystkie chwile spędzone z książką w dłoni.

Pierwsza zakładka z dwoma słodkimi sowami w zielonej kolorystyce, a także świetnym cytatem George'a R. R. Martina. 

przód zakładki
sowy z bliska
cytat z tyłu zakładki

Drugą zakładkę stworzyłam w dość bogatej kolorystyce na papierze Poranna Kawa z Magicznej Kartki. Te kolory, czyli żółty, pomarańczowy, zielony czy czerwony, są przyjemnymi i dość słonecznymi kolorami, dlatego zgłaszam je na wyzwanie Magicznej Kartki pt. Poprawiamy humor. Mam nadzieję, że nowej właścicielce humor poprawi się za każdym razem, kiedy spojrzy na te dwie przesłodkie sówki, a także tą, która znajduje się na tylnej stronie i siedząc na gałązce, zadaje pytanie: "Who said that?. :)

przód zakładki
tył zakładki
Druga zakładka bierze udział w wyzwaniu: 

5 listopada 2013

pudełko - serduszko
Pudełko-serduszko w fioletowe kwiatki. Pudełeczko idealne do przechowywania wszelkich drobiazgów, jakie posiada każda mniejsza i większa kobieta. :) Nie ukrywam, że na bokach miało być więcej fioletu niż bieli, ale wyszło, jak wyszło.

P.S. Niebawem spora porcja zakładek, na które mam już zamówienia, więc wyczekujcie ich! :)

Moja praca bierze udział w wyzwaniu: